Брати Менші Капуцини

Спільнота братів у Києві

бр. Блажей Суска

настоятель кустодії України

бр. Андрій Кінель

секретар кустодії

бр. Сергій Кіппа

настоятель парафії і монастиря

бр. Славомир Плоньскі

вікарій парафії і монастиря

бр. Костянтин Морозов

священик

бр. Ігор Гуменюк

капуцин-монах

Сконтактувати з братами Ви можете,

звернувшись до канцелярії або ж до сакристії перед чи після мес.

Про наслідування Христа

"Брати, дивімося на доброго Пастиря, який для спасіння своїх овець вистраждав хрестову муку. Вівці Господа пішли за Ним в утиску і переслідуванні, в упокоренні і голоді, у хворобі й випробуванні, і всіх інших труднощах, взамін отримавши від Господа вічне життя. Звідси великий сором для нас, Божих слуг, бо святі чинили великі діла, а ми хочемо отримати славу і шану, розповідаючи про них".

(Настанови св. Франциска, 6).

Капуцини в світі

На сьогоднішній день ченці Ордену Братів Менших Капуцинів присутні на всіх континентах світу, в 96 країнах, мешкають і працюють в складі більше ніж 1800 братерських спільнотах, тобто чернечих домах. Найбільшу кількість братів посідає найменший континент світу, отож, в Європі 5208 братів капуцинів живуть в складі 772 домів. Друге місце займає Латинська Америка, на її території існує 318 спільнот, в яких перебуває 1782 брати. В Азії розташовані 240 чернечих домів, тут працює 1333 ченця. Четверте місце належить Африці, кількість братів тут складає 1258, а мешкають вони в 209 домах. Далі – Північна Америка, в її межах знаходиться 150 домів, в яких перебуває 766 братів. І, нарешті, останнє місце за чисельністю займає Океанія, тут 78 братерські спільноти мають в своєму складі загальною кількістю 487 братів.

Тобто така різноманітна родина Братів Капуцинів на сьогодні нараховує майже 10850 своїх представників по всьому світу. Приблизна картина їх присутності представлена на малюнку.

Реферат покликань

ШУКАЄШ СВОЄ ПОКЛИКАННЯ?

о. Серафим Кашуба

Провідною ідеєю його священства були слова св. Павла, які він помістив на приміційній іконці:

“Моїм життям є Ісус”.

Сайт про о. Серафима Кашубу