Молитовна скринька

Молитва до Пресвятого Серця Ісуса

складена святим о. Піо з П`єтрельчіни

  1. О мій Ісусе, Ти сказав: «Істинно кажу вам: просіть - і дасться вам, шукайте - і знайдете, стукайте - і відчинять вам». Тож вислухай мене, Ісусе, коли шукаю, стукаю і прошу про благодать… .

Отче наш… Радуйся, Маріє… Слава Отцю… Найсвятіше Серце Ісуса, у Тобі моя надія!


  1. О мій Ісусе, Ти сказав: «Істинно кажу вам: коли будете просити в Отця будь-що в Моє ім'я, дасться вам». Тож вислухай мене, Ісусе, бо прошу в Отця задля Імені Твого про благодать… .

Отче наш… Радуйся, Маріє… Слава Отцю… Найсвятіше Серце Ісуса, у Тобі моя надія!


  1. О мій Ісусе, Ти сказав: «Істинно кажу вам: небо і земля проминуть, але Мої слова не минуться». Тож вислухай мене, Ісусе, бо, заохочений Твоїм запевненням, прошу про благодать… .

Отче наш… Радуйся, Маріє… Слава Отцю… Найсвятіше Серце Ісуса, у Тобі моя надія!


О милостиве Серце Ісуса, / для Якого неможливим є тільки одне: / не мати співчуття до знедолених. / Тож прояви Своє милосердя до нас, бідних грішників, / і зійшли нам благодаті, про які Тебе просимо / за посередництвом страждаючого і пречистого Серця Марії, / Твоєї і нашої ніжної Матері. Амінь.


Слався, Царице, / Мати Милосердя! / Наше Ти життя і надіє, слався! / Прийди на поміч вигнаним нащадкам Єви, / прохання не відкинь, що до Тебе шлемо / із цієї сліз долини. / Почуй мольбу, Захиснице наша, / схились з неба / і милосердним поглядом поглянь на люд свій. / І яви нам по цьому вигнанні земному / Твого лона плід блаженний – Ісуса. / О добра, / о милостива, / о люба Діво Маріє!


Святий Йосипе, названий батько Ісуса! - молись за нас.

Святий Франциску! - молись за нас.

Усі святі Францисканського і Капуцинського ордену! - моліться за нас.

Святий Піо! - молись за нас.

Запрошуємо долучитися до молитовного діла отця Піо. Нижче ви можете записати свої прохання, а також прочитати прохання інших людей і помолитись за них.